Paar aastat tagasi sai GPSiga Orissaarde tehtud siil. Mõni aeg hiljem sai joostud läbi Orissaarde tehtud terviserada. Kuna GPS oli jooksu ajal sees, siis see hakkas midagi meenutama ehk umbes sarnast siili.

Kuna jalutuskäigu ajal selgus, et terviserajale on teise sarnase “siili” joonistamine suhteliselt keeruline ehk heal juhul saab sinna teha ühe “jalgateta hiire”, siis jäi kogu asi esmapilgul poolikuks, kuid Naksitrallidega üles kasvanud põlvkond leidis, et hiire puhul tuleb Naksitrallid uuesti mängu võtta ehk joonistada “hiire” Muhvi furgooni taha, kes meelitaks kassid üksikule saarele ehk antud juhul I Land Sound (loe: Illiku) laiule, siis see sai ka uude plaani võetud. Aga kindlasti on võimalik ka siilide või siil-hiire vahelise “keeleka”Orissaarde  GPSiga joonistada.

Nooremale generatsioonile meenutamiseks, et kuidas Naksitrallid (Muhv-Sammalhabe-Kingpool) just Kingpoole Muhvi furgooni taha pandud hiire abil linna kassidest päästsid:

Kuna “hiirt” meenutav 2,7km Orissaare terviserada on suurem kui kohalik alevik, siis paraku jäi ka “Muhvi furgoon” väiksem. Lisaks jäid ka rattad kandilised, sest ei soovinud eramaale luba küsimata siseneda.

Kogu teekond jalgrattaga oli umbes tunni aja pikkune, kuid ka sellisel juhul võib sattuda Orissaare terviserajal kohaliku aktivisti otsa, kellele oli esmapilgul suhteliselt keeruline selgitada, et tule kaasa, et saaksime koos “hiire kõrva ja silma” ära teha. Sai tehtud ja ei jõudnudki samal ajal terviserajal jooksu teinud huvilistele selgitada, et me Andrega lõpetasime just “hiire silma juures” GPS kunsti tegemise.